دستگاه کنترل وزن محصول بهمراه دوربین  پردازش تصویر

دستگاه کنترل وزن محصول بهمراه دوربین  پردازش تصویر در امر بهبود شاخص کیفی تولیدات نقش اساسی دارد .  کیفیت محصول در خط تولید پیشرفت چشمگیری خواهد داشت . طراحی و انجام همزمان این دو کنترل از ویژه گیهای خوب این دستگاه است .  از قابلیتهای مهم  دستگاه ، طراحی و اتصال مگازین  ورودی محصول  میباشد .  دستگاه چک ویر با طراحی مگازین ورودی قابل تنظیم برای  محصولات با ارتفاع لازم برای ایجادحداکثر فضا برای محصولات با ابعاد مختلف و ارائه گزاش لحظه ای با فرمت اکسل از ویژه گی بارز دیگر این دستگاه توزین است . طراحی ظاهری باورق  استیل 304 با هدف پوشش تجهیزات و ایجاد نمای ظاهری صنعتی و ایمن میباشد .

 

دستگاه چک ویر  با طراحی مگازین ورودی محصول باقابلیت تنظیم ابعادبرای محصولات مختلف  و سرت بندیی محصول تولید شده از ویژه گی بارز دیگر این دستگاه است .استفاده از کاور پلگسی گلاس شفاف ضخیم در قسمت توزین باعث محافظت ازسنسور وزن میشود .طرح انحای ظاهری قاب جلویی دستگاه باعث ایجاد نمایی زیبا و امن برای دستگاه شده است . دستگاه کنترل وزن  با طراحی خطی ورودی محصولات با ابعاد  محصول تولید شده از ماشین بسته بندی اتوماتیک  ویژه گی  دیگر این دستگاه است .

 

تنوع در طراحی دستگاه توزین یا دستگاه کنترل وزن در ابعاد و اندازه های سفارشی بویژه حالتهای انتقال محصول براحتی دستگاه را با دیگر محصولات سازگار میکند . پایه های تنظیم ارتفاع دستگاه باعث حذف حداکثری پله بین دو دستگاه و کانوایرها میشود . در دستگاه توزین تسمه نقاله دستگاه میبایست از جنس مناسب  با نوع محصول انتخاب شود . بطوریکه در صنایع غذایی باعث آلودگی محصول نباشد .بلبرینگ ها ، غلطکهای عقب و جلوی دستگاه از نوع کلاس دار و با کیفیت و ضد غبار انتخاب شود .

 

دوربین کنترل و پردازش تصویر دستگاه توزین با امکان تعاریف ایجاد شده محصول بر روی منوی کاربری میباشد . و از عبور محصولات نا منطبق با الگوی تعریف  شده ، جلوگیری مینماید .

 

چک ویر با دوربین کنترل تصویر

کنترل همزمان وزن و نام دارو وجهت عبور برای چاپ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *