مزیتهای استفاده از دستگاه

استفاده از دستگاه توزین درحرکت یا چک ویر بهمراه دوربین کنترل و پردازش تصویر باعث رشد کیفیت تولید خواهد شد .  روند تولید و کیفیت و روش کنترل محصول در خط تولید بهبود بسیار پیدا خواهد کرد . ایجاد  و طراحی مگازین  ورودی قابل تنظیم محصول از قابلیتهای مهم دستگاه بشمار میرود .  دستگاه توزین درحرکت با طراحی مگازین ورودی قابل تنظیم  محصول با ارتفاع لازم برای ایجادحداکثر فضا برای محصولات با ابعاد مختلف میباشد  . ارائه گزاش لحظه ای با فرمت اکسل از ویژه گی بارز دیگر این دستگاه است .

چک ویر با طراحی مگازین

دستگاه توزین درحرکت و یا چک ویر با طراحی مگازین ورودی محصول قابل تنظیم از جنس استیل برای محصولات با ابعاد مختلف محصول تولید شده از ویژه گی بارز دیگر این دستگاه است .استفاده از کاور پلگسی گلس شفاف و ضخیم در قسمت توزین باعث محافظت ازسنسور وزن میشود .طرح انحای ظاهری قاب و کاور جلویی دستگاه باعث ایجاد نمایی زیبا و امنیت برای دستگاه شده است .

 

دستگاه توزین درحرکت و یا چک ویر با طراحی خطی ورودی محصولات با ابعاد وبسته بندی محصول تولید شده از ماشین بسته بندی اتوماتیک  ویژه گی  دیگر این دستگاه است . پایه های تنظیم ارتفاع دستگاه باعث حذف حداکثری پله بین دو دستگاه و کانوایرها میشود .

استفاده از قطعات قابل پشتیبانی

در دستگاه توزین درحرکت  طراحی شده در داخل کشور معمولا به ناچار از  تجهیزات خارجی استفاده میشود . نوع قطعات انتخاب شده از برند  معتبر بسیار حائز اهمیت است . اغلب قطعات بر اثر کارکرد در محیط کارخانجات در شرایط مختلف دچار فرسودگی و استهلاک خواهند شد . تعمیرات و تعویض قطعات مستهلک خود به نوعی دغدغه مدیران فنی است . استفاده از برند های معتبر و با پشتوانه تامین قطعه یدکی این مشکل را حل خواهد کرد .

Chck Weigher

https://www.aparat.com/v/3TaVS

دستگاه توزین

دستگاه چک ویر پاستیل مربوط به صنایع غذایی

دستگاه توزین

دستگاه توزین آمپول نوربیون مجهز به دوربین و مگازین ورودی

چک ویر

دستگاه چک ویر جامدات مخصوص بسته بندی جعبه ای شکل مجهز به دوربین بینایی و مگازین قابل تنظیم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *