ثمین ، صنعت ، نگار .چک ، ویرشرکت ثمین صنعت نگار

شرکت ثمین صنعت نگار در سال 1389 با تکیه بردانش فنی متخصیصن در زمینه اتوماسیون صنعتی  آغاز بکار کرد . با هدف ارتقاء سطح کیفی تولیدات در کارخانجاتشروع به کار شد . و با رویکرد قطع وابستگی  به خدمات خارجی در زمینه اتوماسیون صنعتی خطوط تولید برنامه ریز انجام داد .  طراحی و ساخت ماشین آلات کنترل کیفی محصولات و اتوماسیون پروسه های تولید ازجمله فعالیت های آغازین این شرکت است . از ابتدا تحقیقات برسر سیستم کنترل پارامترهای محصولات و قطعات خودرو  شکل گرفت . سپس وارد سیستمهای توزین استاتیک و داینامیک یا همان چک ویر گردید.

خط مشی كيفيت شركت ثمین صنعت نگار، تأمين رضايت كامل مشتريان از طريق ارائه محصولات است . و خدمات منطبق با درخواست مشتريان و بهبود مستمر اين فرآيند می‌باشد . براي اجرا و استمرار اين مهم،استانداردهای صنعتی و سیستم های توزین ،چک ویر در حرکت بعنوان الگو انتخاب شد . و اجراي كامل اين مهم را در كليه سطوح مجموعه مهم می‌داند . هدف ما از اجرای اين خط مشی كسب اعتماد و رضايت كامل مشتريان است . که از درون و برون سازمان برای دستيابی به استانداردهای جهانی در فرآيند محصول تلاش میشود . و به منظور افزايش مستمر سهم بازار داخلی و ورود به بازارهای مشخص منطقه‌ای و جهانی می‌باشد.

 

در زمینه توزین استاتیک و داینامیک با بهره گیر از تجربه متخصیصن داخلی این صنعت و صنایع مختلف دیگر گامهای اولیه با موفقیت برداشته شد . پس از طراحی و ساخت نمونه اولیه با استفاده از تجهیزات معتبر خارجی ، موفق به دستیابی دستاودرهای اولیه با تجربه تخصصی  شد . با وجود اهمیت و ضرورت تولیدمحصول مطمئن و با کیفیت ، توزین داینامیک پر رنگ تر شد .لذا این نوع توزین در طراحی و ساخت بعنوان هدف برنامه ریزی شد . با عنایت خداوند و تکیه بر تجربه متخصیصن داخلی در این نوع توزین ( چک ویر ) با سرعت بالاتر گامهای موثر و موفقیت آمیز برداشته شد .

https://www.instagram.com/saminsanat_co/