چک ویر با دوربین پردازش تصویر
دستگاه چک ویر

دستگاه چک ویر محصول ، عمل سنجش وزن محصول در حال انتقال را انجام میدهد  . محصولات در کارخانجات تولید و  سپس توسط ماشین آلات دارای کانوایر بسته بندی میشوند . کانوایر وظیفه حمل و انتقال محصول را در کارخانه دارد . محصولات از طریق  این کانوایر ها به روی  دستگاه چک ویر محصول منتقل میشوند . این نحوه عملکرد دستگاه باعث صرفه در وقت میشود . محصولاتی که تسلت میشوند به صورت اتوماتیک از خط تولید خارج میشوند .   باعث کندی چرخه تولید در کارخانه نشود .

تعیین معیار و میزان توزین

تعیین میزان وزن قابل کنترل از ویژگی های خوب و کاربردی دستگاه  کنترل وزن  در حرکت میباشد . محصولات نا منطبق با معیار و حدود تعریف شده برگشت داده میشوند . محصولات برگشت داده شد داخل مسیر جداگانه هدایت میشوند . کاربر دستگاه  میتواند تمام محصولات برگشت داده شده را بررسی کند . حدود معیار برگشتی در دستگاه قابل تنظیم است .

این تنظیم برای کاربر دستگاه کنترل وزن براحتی قابل انجام است . در پنل دستگاه توزین منوی آماری تعبیه شده است . در این صفحه کاربر قادر خواهد بود که عدد توزین وزن محصولات برگشتی را مشاهده کند . نموداری نمایش داده شده در این صفحه است . کاربر با تماشای این نمودار قادر خواهد بود راجع به میزان خطای تولید محصول اظهار نظر کند . تنظیمات دستگاه چک ویر محصول براحتی در دسترس کاربر خواهد بود . نوع آلیایژ بکار رفته در طراحی با توجه به استاندارد حاکم بر کارخانه محصول تعیین و اجرا  میشود .

دستگاه کنترل وزن  از قطعات رایج بازار طراحی شده است . تعمیرات دستگاه توزین یا چک ویر با حداقل دانش فنی قابل انجام است . سیستم کدینگ برنامه کنترل دستگاه داخلی است . این نوع ساخت دستگاه مطمئن برای خدمات پس از فروش میباشد . پنل دستگاه تمام تنظیمات مورد نیاز واطلاعات ذخیره شده  را دراختیار کاربر قرار میدهد .

در ویدئو زیر نمونه ای از استفاده چک ویر محصول سرعت بالا ثمین صنعت نگار در کارخانجات صنایع غذایی را مشاهده می نمایید:

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *