چک ویر سرعت بالا

 

دستگاه توزین ، عمل  کنترل وزن محصول را در حالت انتقال  انجام میدهد  . محصولات در کارخانجات تولید و  سپس توسط ماشین آلات دارای کانوایر بسته بندی میشوند . کانوایر وظیفه حمل و انتقال محصول را در کارخانه دارد . محصولات از طریق  این کانوایر ها به دستگاه چک ویر منتقل میشوند . این نحوه عملکرد دستگاه باعث صرفه در وقت میشود . محصولاتی که تسلت میشوند به صورت اتوماتیک از خط تولید خارج میشوند .   باعث کندی چرخه تولید در کارخانه نشود .

تعیین میزان وزن قابل کنترل از ویژگی های خوب و کاربردی دستگاه  توزین  در حرکت میباشد . محصولات نا منطبق با معیار و حدود تعریف شده برگشت داده میشوند . محصولات برگشت داده شد داخل مسیر جداگانه هدایت میشوند . کاربر دستگاه  میتواند تمام محصولات برگشت داده شده را بررسی کند . حدود معیار برگشتی در دستگاه قابل تنظیم است .این تنظیم برای کاربر دستگاه کنترل وزن براحتی قابل انجام است . در پنل دستگاه توزین منوی آماری تعبیه شده است .

نمودار وزن تولید

کاربر با تماشای  نمودار وزن قادر خواهد بود راجع به میزان خطای توزین تولید محصول اظهار نظر کند . تنظیمات دستگاه توزین براحتی در دسترس کاربر خواهد بود . نوع آلیایژ بکار رفته در طراحی با توجه به استاندارد حاکم بر کارخانه محصول تعیین و اجرا  میشود .

در ویدئوهای زیر نمونه هایی از استفاده چک ویر سرعت بالا ثمین صنعت نگار در کارخانجات   را مشاهده می نمایید:

http://www.instagram.com/saminsanat_co

https://www.aparat.com/v/N1pav

https://youtu.be/r5INGJy_SdU

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *