دستگاه کنترل وزن محصول بهمراه دوربین  پردازش تصویر

دستگاه کنترل وزن محصول ، به همراه دوربین  پردازش تصویر در امر بهبود شاخص کیفی تولیدات نقش اساسی دارد .  کیفیت محصول در خط تولید پیشرفت چشمگیری خواهد داشت . طراحی و انجام همزمان این دو کنترل از ویژه گی های خوب این دستگاه است .  از قابلیتهای مهم  دستگاه ، طراحی و اتصال مگازین  ورودی محصول  می باشد .  دستگاه چک ویر با طراحی مگازین ورودی قابل تنظیم برای  محصولات با ارتفاع لازم برای ایجاد حداکثر فضا برای محصولات با ابعاد مختلف و ارائه گزارش لحظه ای با فرمت اکسل از ویژه گی بارز دیگر این دستگاه توزین است . طراحی ظاهری با ورق  استیل 304 با هدف پوشش تجهیزات و ایجاد نمای ظاهری صنعتی و ایمن می باشد .

 

دستگاه چک ویر  با طراحی مگازین ورودی محصول با قابلیت تنظیم ابعاد برای محصولات مختلف  و سرت بندی محصول تولید شده از ویژه گی بارز دیگر این دستگاه است .استفاده از کاور پلگسی گلاس شفاف ضخیم در قسمت توزین باعث محافظت از سنسور وزن می شود .طرح انحای ظاهری قاب جلویی دستگاه باعث ایجاد نمایی زیبا و امن برای دستگاه شده است . دستگاه کنترل وزن  با طراحی خطی ورودی محصولات با ابعاد  محصول تولید شده از ماشین بسته بندی اتوماتیک  ویژه گی  دیگر این دستگاه است .

 

تنوع در طراحی دستگاه توزین یا دستگاه کنترل وزن در ابعاد و اندازه های سفارشی بویژه حالتهای انتقال محصول براحتی دستگاه را با دیگر محصولات سازگار میکند . پایه های تنظیم ارتفاع دستگاه باعث حذف حداکثری پله بین دو دستگاه و کانوایرها می شود . در دستگاه توزین تسمه نقاله دستگاه می بایست از جنس مناسب  با نوع محصول انتخاب شود . بطوریکه در صنایع غذایی باعث آلودگی محصول نباشد .بلبرینگ ها ، غلطک های عقب و جلوی دستگاه از نوع کلاس دار و با کیفیت و ضد غبار انتخاب شود .

 

دوربین کنترل و پردازش تصویر دستگاه توزین با امکان تعاریف ایجاد شده محصول بر روی منوی کاربری میباشد . و از عبور محصولات نا منطبق با الگوی تعریف  شده ، جلوگیری می نماید .

 

چک ویر با دوربین کنترل تصویر

کنترل همزمان وزن و نام دارو وجهت عبور برای چاپ

 

کنترل تصویر

دوربین کنترل تصویر نصب روی دستگاه چک ویر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *