دستگاه چک ویر دارویی، ماشین توزین یا چک ویر محصولات دارویی در حال حرکت است  . محصولات در کارخانجات تولید وبسته بندی میشوند .  سپس توسط ماشین آلات دارای کانوایر بسته بندی میشوند .    انتقال و جابجایی محصول در کارخانه  از نقطه ای به نقطه ای توسط کانوایرها انجام میشود . این دستگاه  بین کانوایرها عمل توزین کردن را انجام میدهد . این عمل  باعث  اتلاف وقت  برای تولید نمیشود . این نحوه عملکرد چک ویر و کنترل وزن باعث صرفه در وقت میشود . محصولاتی که تست میشوند به صورت اتوماتیک از خط تولید خارج میشوند . که باعث کندی چرخه تولید در کارخانه نشود .

تعیین میزان وزن قابل کنترل از ویژگی های خوب و کاربردی دستگاه  کنترل وزن  در حرکت میباشد . محصولات نا منطبق با معیار و حدود تعریف شده برگشت داده میشوند . محصولات نا منطبق برگشت شده از داخل مسیر جداگانه ای به بیرون هدایت میشوند . کاربر دستگاه  میتواند تمام محصولات برگشت شده را مجدد بررسی کند . حدود معیار برگشتی در پنل دستگاه با دقت خوبی قابل تنظیم  است .

 

این تنظیم برای کاربر دستگاه چک ویر دارویی براحتی قابل انجام است . در دستگاه چک ویر منوی آماری تعبیه شده است . در این صفحه کاربر قادر خواهد بود که عدد توزین وزن محصولات برگشتی را مشاهده کند . نموداری نمایش داده شده در این صفحه است . کاربر با تماشای این نمودار قادر خواهد بود راجع به میزان خطای تولید محصول اظهار نظر کند . تنظیمات دستگاه توزین براحتی در دسترس کاربر خواهد بود .

 

دستگاه از قطعات و  تجهیزات معتبر و رایج در بازار طراحی شده است . تعمیرات دستگاه چک ویر دارویی با حداقل دانش فنی قابل انجام است . برنامه کنترل دستگاه داخلی است . این نوع ساخت دستگاه مطمئن برای خدمات پس از فروش میباشد . کلیه الزامات و  استاندارذهای شرکتهای داروسازی در طراحی و ساخت دستگاه چک ویر دارویی رعایت شده و مورد تایید کنترل کیفیت داروسازی است .

http://www.instagram.com/saminsanat_co

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *