چک ویر با دوربین پردازش تصویر

چک ویر با دوربین پردازش تصویر یکی دیگر از طراحیهای انحصاری شرکت ثمین صنعت نگار میباشد . بدنبال بهره وری بالا از این دستگاه (چک ویر ) ، همزمان با کنترل وزن ، کنترل تصویر را هم  انجام میشود .در خطهای تولید عدم وجود کنترل تصویر امکان میکس آپ محصولات خطر جدی بوجود می آورد . در انبار داری مواد اولیه دارویی و غذایی در صورت اشتباه نیروی انسانی امکان این اتفاق زیاد است . احتمال قرار گرفتن حتی یک عدد جعبه با مشخصات نامنطبق بین بقیه خطر میکس را بوجود می آورد . برای جلوگیری از این اتفاق در خط تولید و بسته بندی محصول با استفاده از دوربین پردازش تصویر میتوان این نقص را از بین برد .

 

طول دستگاه چک ویر به گونه ای طراحی شده است که ، نوار نقاله موجود در دستگاه نیاز انتقال قسمت پردازش تصویر را هم رفع میکند . ضمن اینکه در صورت نیاز به برگشت از خط محصول نا منطبق،نیاز به ریجکتور مجزا نیست .وجود امکانات اولیه در دستگاه چک ویر ، هزینه  اتصالات و پایه مکانیکی قابل تنظیم  و بکارگیری سیستم دوربین پردازش تصویر را کاهش میدهد . از طرفی پروسه کنترل حین تولید محصولات  دچار اتلاف وقت نمیشود .امکانات موجود در سیستم دستگاه توزین و دوربین پردازش تصویر انطباق با تغییرات احتمالی در خط تولید را فراهم میکند .

بیشتر این امکانات مورد نیاز ، از قبل روی سیستم نرم افزار و سخت افزار دستگاه توزین پیش بینی شده است .یکی دیگر از دستگاههای مورد استفاده در خط تولید ، چاپگر اطلاعات بر روی محصول کارخانجات است . نحوه ورود  محصول به ورودی کانوایر چاپگر نکته مهم برای صحت چاپ در محل تعیین شده بسته محصول است . سیستم کنترل تصویر با توجه به امکانات موجود در پنل کاربری خود قادر به کنترل هم زمان این مهم در لحظه میباشد .  تمامی کدهای نرم افزاری و سخت افزاری بومی و داخلی است در صورت نیاز به تغییرات ، براحتی امکانپذیر است .

http://www.instagram.com/saminsanat_co

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *