مزیتهای استفاده از دستگاه

بکار گیری دستگاه توزین در حرکت یا چک ویر به همراه دوربین کنترل و پردازش تصویر باعث رشد کیفیت تولید خواهد شد .  پروسه   و روش کنترل کیفیت محصول در خط تولید کارخانه بهبود بسیار پیدا خواهد کرد . ایجاد  و طراحی مگا زین  ورودی قابل تنظیم محصول از قابلیتهای مهم دستگاه به شمار می رود .  دستگاه توزین در حرکت با طراحی مگا زین ورودی قابل تنظیم  محصول با ارتفاع لازم برای ایجاد حداکثر فضا برای محصولات با ابعاد مختلف می باشد  . ارائه گزارش لحظه ای با فرمت اکسل از ویژه گی بارز دیگر این دستگاه است .

چک ویر با طراحی مگا زین

دستگاه توزین در حرکت و یا چک ویر با طراحی مگا زین ورودی محصول قابل تنظیم از جنس استیل برای محصولات با ابعاد مختلف محصول تولید شده از ویژه گی بارز دیگر این دستگاه است .استفاده از کاور پلگسی گلس شفاف و ضخیم در قسمت توزین باعث محافظت از سنسور وزن می شود .طرح انحای ظاهری قاب و کاور جلویی دستگاه باعث ایجاد نمایی زیبا و امنیت برای دستگاه شده است .

 

دستگاه توزین در حرکت و یا چک ویر با طراحی خطی ورودی محصولات با ابعاد و بسته بندی محصول تولید شده از ماشین بسته بندی اتوماتیک  ویژه گی  دیگر این دستگاه است . پایه های تنظیم ارتفاع دستگاه باعث حذف حداکثری پله بین دو دستگاه و کانوایرها می شود .

استفاده از قطعات قابل پشتیبانی

در دستگاه توزین در حرکت  طراحی شده در داخل کشور معمولا به ناچار از  تجهیزات خارجی استفاده میشود . نوع قطعات انتخاب شده از برند  معتبر بسیار حائز اهمیت است . اغلب قطعات بر اثر کارکرد در محیط کارخانجات در شرایط مختلف دچار فرسودگی و استهلاک خواهند شد . تعمیرات و تعویض قطعات مستهلک خود به نوعی دغدغه مدیران فنی است . استفاده از برند های معتبر و با پشتوانه تامین قطعه یدکی این مشکل را حل خواهد کرد .

 نمایش فیلم انواع چک ویر در آپارات ( کلیک کنید )

Check Weigher

https://www.aparat.com/v/3TaVS

دستگاه توزین

دستگاه چک ویر پاستیل مربوط به صنایع غذایی

دستگاه توزین

دستگاه توزین آمپول نوربیون مجهز به دوربین و مگازین ورودی

چک ویر

دستگاه چک ویر جامدات مخصوص بسته بندی جعبه ای شکل مجهز به دوربین بینایی و مگازین قابل تنظیم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *