کانوایر انتقال اکترو خاورمیانه

لزوم استفاده از کانوایر

استفاده از کانوایرها در کارخانجات تولیدی برای سهولت انجام کار است . در امر تولید و بهره وری بیشتر از فضای کارخانه بسیار مناسب است . جابجایی و انتقال مواد و محصولات تولید شده به صورت صحیح و بدون خطر در کارخانه از مزایای سیستم های کانوایر است . تعین اولویت فعالیت های تولید و تقسیم بندی آنها براحتی قابل انجام است . اجرای نوبتی مراحل انجام پروسه تولید ازجمله نیازی است که کانوایر  پاسخ میدهند . ایجاد جهت حرکت و بدون لرزش بسته محصولات ، برای انجام کنترلهای حین فرآیند تولید  بسیار گزینه مناسبی است . نصب تجهیزات کنترلی و چاپگرها و دوربین برای انجام فعالیت ها روی محصول به خوبی امکانپذیر است .

ایجاد توالی و نظم بوسیله کانوایر

حفظ  توالی فعالیتها بر روی محصولات در حال تکمیل و مرحله بندی افراد و انتقال محصول بین نیروها بسیار مناسب انجام میشود .  ایجاد ایستگاههای کاری  بسیار راحت انجام میشود .کنترل کیفیت در هر نقطه راحت اتفاق می افتد .  ایجاد فعالیتها و حذف  فعالیتها در کمترین زمان قابل انجام است . طراحی در فضا کارخانه و چیدمان تجهیزات بین ایستگاههای کاری بسیار راحت انجام میشود .

تغذیه مواد مصرفی در بین ایستگاههای کاری روی نوار نقاله با سهولت امکان پذیر است . برای موادی که انتقال آنها بسیار دچار هدر رفتن است با طراحی مناسب قابل اجرا است . نوارنقاله ها در ابعاد و رنگ وسایزهای مختلف در دسترس است . نوع ، شکل و ضخامت آنها تنوع بسیار خوبی دارد. عبور محصولات از ایستگاههای مختلف خطرناک و انجام فعالیت پر خط در کارخانه دیگر مزیت استفاده از آن است . با طراحی مناسب فعالیتها در افزایش بهره وری و کارآیی بسیار موثر است .جلوگیری ا زنیروهای زیاد برای انتقال و جابجایی مواد و محصولات در فضای کارخانه پر هزینه میباشد . حفظ سلامت افراد مشغول به کار و حفظ سلامت محصول در جابجایی دست آورد مهم کانوایر است . تعمیرات آسان و تجهیزات ساده الکتریکی  آن نسبت ماشین الات دیگر به چشم می آید .

 

کانوایر متال

کانوایر دستگاه متل دیتکتور

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *