اکتروخاورمیانه

اکتروخاورمیانه یک شرکت دارویی متخصص در زمینه تولید داروهای باکیفیت ضد سرطان در خاورمیانه است. این شرکت نتیجه سرمایه‌گذاری مشترک بین اکتوورکو (شرکت دارویی برتر ایرانی) و یک شرکت نامدار بین‌المللی حاضر در 120 کشور است. اکترو ترکیبی از استانداردهای کیفیت در سطح جهانی و ظرفیت‌های تولید داخل کشور است.

 

تاسیسات تولیدی 

ما استانداردهای کیفیت بین‌المللی را در مرکز فرآیند تولیدی خود پیاده کرده‌ایم. کارخانه ما با آخرین تکنولوژی‌های روز ساخته شده است و به دو خط تولید داروی جامد خوراکی و تزریقی مجهز می‌باشد که تحت استانداردهای سختگیرانه GMP قرار دارند. در تمامی مراحل طراحی، ساخت و راه‌اندازی کارخانه، استاندارد OEL4 در نظر گرفته شده است. تاسیسات تولیدی ما در شهرک صنعتی بهارستان واقع شده و با زیربنایی به مساحت 7000 متر مربع ظرفیت تولید 5/1 میلیون ویال، 250 میلیون قرص و 6 میلیون کپسول را دارد. این کارخانه داروسازی برای بازار داخلی و خارجی محصولات ضدسرطانی تولید می‌کند .

 

استانداردهای کیفیت

کیفیت شاخصه همه فعالیت‌های انجام شده در اکترو است. تمامی عملیات از توسعه محصول تا تولید و عرضه به صورت یکپارچه و منطبق با الزامات رگولاتوری جهانی صورت می‌گیرد .

توسعه تجارت

تیم توسعه تجارت اکترو دانش عمیق در حوزه سرطان داشته و با شرکای بین‌المللی ما همکاری نزدیکی دارند. هدف آنها اضافه کردن آخرین مولکول‌های موثر به مجموعه محصولات اکترو است .

http://acteropharma.com/office/

اکتروخاورمیانه ، اکتورکو ، داروسازی

کارخانه داروسازی اکترو خاورمیانه در شهرک صنعتی بهارستان

 

کانوایر انتقال اکترو خاورمیانه

کانوایر انتقال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *