چک ویر و مقوله تولید

نیاز به سنجش و توزین ( چک ویر ) در خطوط تولید کارخانجات از مقوله های مهم کنترل کیفیت محسوب می شود . امروزه سیستم های کنترل هوشمند در کنترل فرآیند تولید پاسخی است به نیاز ارتقا و پیشرفت . حفظ سرعت خط تولید و تعداد آن در حین کنترل وزن نگرانی  هر مدیر تولید و هر مدیر کنترل کیفیت است .  عمل کنترل وزن  می بایست قبل از بسته محصول تولید شده  به سرعت انجام شود . این کنترل و تست نباید باعث کندی و اتلاف وقت تولید شود . گزینه چک ویر و یا کنترل وزن در حرکت ، راه حل این گونه معضلات است .

عملکرد خوب و با دقت و سرعت بالای دستگاه اهمیت ویژه ای دارد .  دوام و تکرار پذیری از پارامترهای مهم یک دستگاه کنترل وزن خوب است . وجود خدمات پس از فروش عالی و سرعت در پشتیبانی خارجی از  پارامترهای مهم در انتخاب دستگاه است .

دوام در کیفیت کنترل و قطعات طراحی شده و استهلاک کم دستگاه در کارکردهای روزانه با تراکم بالای کاری بسیار پر اهمیت است . وابستگی در ارائه خدمات در داخل کشور بدون نیاز به تامین  قطعات خارجی بدون پشتیبانی از نکات مهم است . ثبات و  دقت و تکرار پذیری در اندازه گیری وزن از نکات فنی و قابل توجه در خرید دستگاه چک ویر است .  انتخاب رنج مناسب ، در سرعت و دقت اندازه گیری وزن در خطوط تولید دارای اهمیت است . و بر اساس نیاز واحد کنترل کیفیت تعیین می گردد.

اساس عملکرد  در ریجکتور دستگاه چک ویر نیاز به صحت  سنجی  و کنترل دارد . عدم عملکرد صحیح  این قسمت مهم در دستگاه ،  وجود سیستم کنترل آن را زیر سوال می برد. راههای متفاوتی به جهت جلوگیری عدم صحت عملکرد این قسمت ارائه می شود . که وجود آن را ضروری می کند.

 

 

پردازش تصویرصنعتی

بکارگیری پردازش تصویر در صنعت

سنجش وزن ، چک ویر

عمل سنجش وزن محصولات تولید شده در خط تولید آمپول

 

تهران شیمی

شرکت داروسازی تهران شیمی مجهز به دستگاه توزین یا چک ویر شرکت ثمین صنعت نگار

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *