شرکت داروسازی تهران شیمی

شرکت داروسازی تهران شیمی یکی از برترین شرکت های داروسازی ایران است . که در خرداد ماه سال ۱۳۳۵ خورشیدی توسط دکتر عبداله رضاعی و برادران پایه گذاری شد. این شرکت در ابتدا به واردات دارو پرداخت .  اما از همان هنگام، به فکر احداث یک واحد داروسازی در ایران بود. در فاصله زمانی نه چندان دور، با همراهی دو مرکز بزرگ داروسازی آلمان یعنی: “Boehringer Mannheim” و “chemie grünenthal” به عنوان شریک، همکار و پشتیبان علمی، تهران شیمی شروع به ارائه تولیدات دارویی نمود .  تجهیز کردن کارخانه به مدرنترین دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و آزمایشگاه های کنترل کیفیت و انبار کنترل و… در جنب کارخانه به گسترش فعالیت های خود در راستای پاسخگویی به نیازمندی های حوزه سلامت کشور ادامه داد.

تاریخچه

در آذر ماه ۱۳۴۴ تهران شیمی با رشدی فزاینده، سرمایه اش را جهت گسترش کار چندین برابر نمود . تعداد نیروی انسانی اش را به بیش از ۱۱۰ نفر از متخصصین ایرانی و خارجی ارتقاء داد . که اکثریت سهامداران و کارکنان در بخش های مختلف را ایرانیان تشکیل می دادند. این روند رو به رشد، در گذر ایام و با قدمت و اصالتی به اندازه صنعت دارویی ایران زمین ادامه یافته است . امروزه تهران شیمی همچنان با به کارگیری نوین ترین تکنولوژی ها و ابزار و همچنین با حضور بیش از ۴۰۰ نفر نیروی متعهد و متخصص در جهت تامین محصولات دارویی متنوع، گام بر می دارد.

باعث افتخار است که تهران شیمی همواره با پیشروی روزافزون، توانسته است. از نظر تولید محصولات ژنریک، در جایگاه برترین شرکت های تولیدی صنعت داروسازی ایران عملکردی بایسته و شایسته را ارائه نماید .   با بیش از ۶۰ سال قدمت همچنان سربلند و نوآورانه در مسیر خویش به پیش برود .  شرکت داروسازی تهران شیمی به عنوان یک برند مسئول در قبال سلامتی و تندرستی هر یک از اقشار جامعه، همواره متعهد به مسئولیت اجتماعی – هویتی است .   شامل: پاسخگویی نوین به نیازهای سلامت محور جامعه، حفظ محیط زیست و پیشرفت و تعالی کارکنان خود می باشد. همچنین این شرکت به منظور رضایت مستمر مخاطبان و ذی نفعان همواره از اجرا و ارتقاءسیستم های نوین مدیریتی، استانداردهای توسعه دهنده کیفیت و تعامل با ذی نفعان، بهره گیری می نماید.

تهران شیمی

شرکت داروسازی تهران شیمی مجهز به دستگاه توزین یا چک ویر شرکت ثمین صنعت نگار

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *